טיפול רב מקצועי בכאב

כפי שידוע, כאב הינו תחושה וחוויה אישית לא נעימה. כאב כרוני משפיע על כל תחומי החיים כמו גם על התפקוד היומיומי.

התפתחות והתמשכות של כאבים כרוניים היא מורכבת ומושפעת מגורמים ביולוגיים, פסיכולוגיים וחברתיים. כתוצאה מכך, האסטרטגיות היעילות ביותר לטיפול בכאב מכוונות למגוון גורמים בו זמנית.

למרות שטיפול רב מקצועי מוגדר כטיפול הטוב ביותר לפי אמות המידה המקובלות, עדיין מיעוט מספר מרפאות הכאב ובתוכן האפשרות לטיפול רב מקצועי, זמני ההמתנה הארוכים וחוסר התקשורת בין המטפלים השונים, מעכבים את ההחלמה ואת ההתמודדות עם הכאב.

כחלק מתפיסת העולם והאמונה שניתן להחזיר את השליטה בחיים לידי המטופל, לעזור לו ללמוד טכניקות של שיפור איכות חייו יחד עם הכאב ועם זאת להקל על כאביו ככל שניתן, בחרתי להקים מרפאה רב מקצועית עם פסיכולוגים רפואיים מהשורה הראשונה, פיזיותרפיסטים מומחים בתחום של כאב כרוני וידיעת טכניקות טיפוליות מהטובים בארץ, שילוב של רפואה משלימה ודיקור סיני ע"י מומחית בתחום של כאב כרוני, על מנת ליצור מקום שבו כל המטפלים שואפים יחד ורואים מול עיניהם את טובת המטופל, תוך יצירת מסגרת טיפולית שבה יחד עם המטופל, אנו מסכמים על יעדים טיפוליים ודרכי השגתם, מתקיימות ישיבות צוות על מנת לדון יחד בהתקדמות והקשיים בטיפול וליצור תנאים לרפואה ברמה ואיכות הגבוהה ביותר כאשר טובת המטופל בלבד מול עינינו.